dezynfekcja

DEZYNFEKCJA WNĘTRZA POJAZDU

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów to priorytet. Dlatego też stworzyliśmy specjalny pakiet w którym poza bardzo dokładnym czyszczeniem wnętrza i usunięciu z niego większości szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń i zarazków dodajemy od siebie GRATIS zabezpieczenie powierzchni środkiem najwyżej klasy z antybakteryjną formułą Biocote.

Cena usługi to zaledwie 299 PLN brutto w przypadku małego samochodu. Więcej informacji znajdą Państwo poniżej, a szczegółowy podział pojazdów znajduje się w naszym cenniku.

Zapraszamy serdecznie.

FAQ

Na czym polega usługa ?

Usługa polega na detailingowym, bardzo dokładnym czyszczeniu wnętrza pojazdu przy użyciu bezpiecznej i najwyższej jakości  chemii samochodowej, gorącej pary i zaawansowanych narzędzi oraz materiałów gwarantujących doskonały efekt końcowy. Gwarantuje pozbycie się większości bakterii oraz wirusów z wnętrza pojazdu. Ponadto czyszczone wnętrze zyskuje doskonały wygląd, świeżość, miły zapach  i staje się przyjemniejszym miejscem w którym niejednokrotnie spędzamy wiele swojego czasu.

Jako końcowy etap czyszczone powierzchnie zabezpieczane są specjalnym preparatem z zawierającym technologię Biocote, która eliminuje 99.9% bakterii, tworzy skuteczną barierę przed ich ponownym gromadzeniem się jak i zabezpiecza elementy takie jak plastik, winyl czy skóra przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem UV, nadaje ładne matowe wykończenie, nie wpływa na oryginalny wygląd zabezpieczonych elementów. Trwałość produktu przez producenta szacowana jest na okres do 6 miesięcy.

etapy oraz procesy - co i jak czyścimy

– Bardzo dokładne odkurzenie wnętrza auta (bez wyjmowania siedzeń lub tylniej kanapy gdy istnieje utrudniony dostęp w celu jej demontażu) oraz przestrzeni bagażowej i również pod kołem zapasowym, schowków, wnęk, kratek wentylacyjnych, nawiewów, podsufitki, wykładziny podłogowej i dywaników. Mogą Państwo również zdecydować się na pranie wykładziny oraz dywaników materiałowych. Usługa dodatkowo odpłatna.

– Bonetowanie podsufitki. Czyszczenie podsufitki w sposób bezpieczny (bez przemaczania, prania jej). W procesie udaje się usunąć wiele punktowych zabrudzeń jak i ogólne odświeżenie, poprawę koloru czyszczonej powierzchni.

– Detailingowe czyszczenie wnętrza, plastików, tworzyw sztucznych między innymi takich jak deska rozdzielcza, boczki drzwi, kierownica, uchwyty, szczeliny, konsola centralna, dźwignia zmiany biegów, blendy słoneczne, plastiki w przestrzeni bagażowej i pod kołem zapasowym. Głęboko oczyszczone powierzchnie często odzyskują swój pierwotny kolor i fakturę. W znaczącym stopniu poprawia się ich wygląd i charakter.

– Przetarcie tapicerki materiałowej lub skórzanej odpowiednim środkiem dezynfekującym powierzchnię. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego pakietu PRANIE TAPICERKI lub CZYSZCZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ WRAZ Z IMPREGNACJĄ (zalecane okresowe czyszczenie w okresach od 3 – 6 miesięcy w zależności od intensywności użytkowania auta). Usługa odpłatna dodatkowo według cennika.

Ile kosztuje usługa dezynfekcji ?

Ostateczna cena, koszt usługi uzależniona jest od gabarytów auta oraz poziomu zaniedbania wnętrza. Studio zastrzega sobie możliwość doliczenia dodatkowej opłaty w przypadku bardzo zaniedbanego i brudnego wnętrza pojazdu. Będzie to jednak maksymalnie 20% bazowej ceny usługi. Klient zostanie poinformowany o tym podczas oględzin pojazdu przez pracownika studia auto detailingowego, przed wykonaniem usługi w obecności klienta. Tym samym zostanie ustalona końcowa cena usługi jak i jej zakres.

   • Auto małe A: 299 PLN
   • Auto średnie B: 350 PLN
   • Auto duże C: 399 PLN
   • Busy i Minivany D: 499 zł

są rzeczy których nie da się doczyścić

Czasami pomimo naszych starań i pełnego zaangażowania pewnego rodzaju zabrudzeń czy defektów nie jesteśmy w stanie usunąć. Dlatego też studio  nie może dać gwarancji, że w procesie czyszczenia zostaną usunięte wszelkiego rodzaju zabrudzenia (plamy po olejach, farbach, atramencie), czy zlikwidowane wszystkie, plamy, odbarwienia, zadrapania, przetarcia i inne defekty, trwałe ubytki powstałe w skutek nienależytego użytkowania pojazdu, braku odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji powierzchni.

ile trwa usługa czyszczenia wnętrza ?

Czas naszej pracy różni się w zależności od gabarytów pojazdu, konstrukcji wnętrza, materiałów jak i poziomu nieczystości wnętrza. Przeważnie jest to od 4 do 8h przy bazowym zestawie prac składających się na promocyjny pakiet DEZYNFEKCJA wraz zabezpieczeniem odpowiednich elementów powłoką antybakteryjną.

Istnieje jednak możliwość, że po ostatecznej wycenie i estymacji czasu, potrzebnego na realizację usługi się on wydłuży.

 

gorąca para i odpowiednie kosmetyki środkiem do sukcesu

Gorąca para doskonale pomaga czyścić i zabija bakterie, wirusy, drobnoustroje, grzyby które giną w wyoskiej temperaturze. Ponadto specjalistyczny środek, który jest cenionym na całym świecie produktem do czyszczenia wszystkich powierzchni wewnątrz pojazdu. Zabija 99,9% bakterii oraz pochłania zapachy. Opracowany we współpracy ze światowym liderem w technologii antybakteryjnej i przeciwbakteryjnej, BioCote®, zapewnia, że czyszczona powierzchnia będzie czysta, świeża i przede wszystkim wolna od drobnoustrojów. Ponadto środek ten zawiera eukaliptus, który jest naturalnym pochłaniaczem nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dodatek BioCote pełni funkcję dezynfekcji powierzchni.

Rezerwacja terminu oraz kaucja

Nauczeni przykrym i bardzo kosztownym doświadczeniem związanym z rezerwacją usług i rezygnacją w ostatniej chwili zmuszeni jesteśmy wprowadzić system kaucji wraz z rezerwacją.

Klient rezerwując dogodny dla siebie termin usługi zobowiązany jest wpłacić 100 zł kaucji w ramach rezerwacji odpowiedniego, wcześniej wybranego terminu. Jeśli klient zrezygnuje z wykonania usługi kaucja przepada na rzecz wykonawcy usługi. Jest to kaucja bezzwrotna.  W każdym innym przypadku kaucja przechodzi na poczet opłaty za wykonaną usługę.

W wyjątkowych okolicznościach istnieje możliwość zmiany terminu wcześniej dokonanej rezerwacji przez klienta jak również studio. Jednak jest to możliwe nie więcej niż 1 raz. Kolejny termin wyznacza studio w zależności od aktualnego kalendarza prac biorąc również pod rozwagę możliwości i dyspozycyjności klienta.

inne pakiety które poprawiają wygląd wnętrza

Poza promocyjnym pakietem DEZYNFEKCJA zachęcamy również do skorzystania od razu z pakietu prania tapicerki materiałowej lub czyszczenia tapicerki skórzanej wraz z jej impregnacją.